Sypialnia wypełniona po brzegi spokojem

Sypialnia wypełniona po brzegi spokojem

Spokojny sen, doskonałe samopoczucie, energia, którą czujemy w każdym momencie dnia. Takie dobre sprawy i emocje nie biorą się znikąd. Musimy o nie sami zadbać. Głównie w codzienności, bo to pośród drobnych rzeczy i małych zdarzeń upływa nam większość życia. Dlatego udoskonalanie naszego wnętrza duchowego zacznijmy od zmiany wnętrz. Także tych sypialnianych, w których przecież oddajemy się tak istotnym sprawom jak zasypianie, budzenie się, uspokajanie i odzyskiwanie energii do podejmowania kolejnych wyzwań życiowych. Warto zacząć od podstaw, czyli od spokojnej aranżacji, która z jednej strony zapewni wyciszenie, z drugiej strony pomoże odzyskać siłę emocjonalną.

Cała na biało

Trend na białe meble obejmuje wszystkie wnętrza oraz wyposażenie ogrodowe. Biel odzyskuje swoje znaczenie w plastyce codzienności. Sypialnia to najlepsze miejsce do tego, żeby wprowadzić tę barwę jako część stylizacji bądź jako jej dominantę.

Białe meble, na przykład w stylu prowansalskim czy skandynawskim, to rewelacyjna propozycja do sypialni, która ma stać się takim azylem w śnieżnym stylu. Nowoczesne zestawy mebli sypialnianych w białym kolorze prezentują się naprawdę olśniewająco. Także wtedy, gdy spełniają założenia minimalistycznego designu. Wówczas cała aranżacja biała zmierzać będzie w bardziej awangardowym kierunku.

Pastelowe dodatki dekoracyjne

W białej sypialni przepięknie wyglądać będą wszelkie pastelowe dodatki. Jak bukiety ze sztucznych kwiatów jedwabnych albo wielkoformatowe fotografie. Można też jedną ze ścian pomalować na dowolny kolor pastelowy, który współgrać będzie z bielą całej aranżacji. W takim miejscu sprawdzi się pudrowy róż, miętowy czy błękitny.

Elementy w stylu glamour

Z pastelowymi dodatkami w białej sypialni stworzymy sobie z całą pewnością romantyczną przestrzeń, w której cudownie poczujemy się każdego dnia. Jeśli zechcemy ją nieco rozświetlić i ożywić, to doskonałym pomysłem będą dodatki w stylu glamour. Na przykład lustro w pozłacanej ramie czy coś większego, jak efektowna komoda lustrzana z dekoracyjnymi kryształkami.

Post Author: Zoja Kwiatkowska