Jak zorganizować toaletkę w sypialni?

Sypialnia jest miejscem, gdzie umieszczamy nie tylko łóżko, szafki nocne czy szafy, ale nierzadko również toaletki. Tego rodzaju meble preferowane są przede wszystkim przez panie, które w sypialniach robią makijaż czy też wieczorną pielęgnację skóry twarzy. Jaki mebel okaże się strzałem w dziesiątkę?

Toaletka z drewna litego

Toaletki tworzone są najczęściej z płyt meblowych, dołączane jest do nich obszerne lustro. Wielu producentów dba także o to, aby wokół lustra umieścić odpowiednie oświetlenie. W przypadku mebli z litego drewna możemy liczyć na nowoczesny design oraz wiele powierzchni do przechowywania. Jeden z ciekawszych modeli oferuje sklep visby.pl – toaletka wykonana jest z drewna bukowego lub sosnowego w kilku kolorach. Produkt posiada kilka szuflad, pozwalających na porządkowanie przyborów kosmetycznych ze względu na wielkość czy rodzaj. Warto także zwrócić uwagę na nowoczesne prowadnice, które umożliwiają zamykanie szuflad w ciszy i bez powodowania nadmiernego hałasu. Wszystkie elementy toaletki zostały połączone ze sobą przy pomocy śrub, co zapewnia stabilność całej konstrukcji.

Toaletka idealna jako uzupełnienie sypialni

Toaletki sprzedawane są często jako elementy konkretnych kolekcji meblowych – dzięki temu doskonale uzupełnimy wnętrze i sprawimy, że zyska ono spójnego charakteru. Toaletki mogą służyć również jako miejsce do prezentowania zdjęć w ramkach.

Post Author: Zoja Kwiatkowska