Top 5 dodatków do sypialni, które musisz mieć w swoim wnętrzu!

Top 5 dodatków do sypialni, które musisz mieć w swoim wnętrzu!

Przełamanie statecznej aranżacji wyrazistymi akcentami to najlepszy sposób, aby nadać wnętrzu polot i smak. Prezentujemy modne dekoracje, których nie może zabraknąć we wnętrzu trendsettera!

Koc z wełny czesankowej

Grube, ciepłe i niesamowicie miękkie pledy to wymarzony towarzysz jesienno-zimowych wieczorów. Mimo tego, że produkty wykonane z naturalnego materiału nie należą do najtańszych to możesz być pewien, że nie będziesz żałował inwestycji. W sklepach, szczególnie tych on-line, możesz nabyć koce czesankowe w całej palecie barw, spośród których z pewnością znajdziesz opcję skrojoną na miarę Twojej sypialni.

Miedziana lampa

Oświetlenie odgrywa w sypialnia bardzo ważną rolę. Najwyższy czas wymienić nadgryziony zębem czasu, nudny żyrandol na designerską lampę. Metalowe, połyskujące lampy w delikatnym, miedzianym odcieniu to niekwestionowany hit lansowany przez dekoratorów. Na szczególną uwagę zasługują modele w industrialnym stylu. Samodzielny metalowy stelaż emituje ciepłe światło, którego nie tłumi klosz.

Świece

Pozornie zwyczajny element, który od dawna wykorzystujemy w swoich wnętrzach. Jednak w prostocie tkwi siła! Subtelny blask świec pozwala wydobyć esencję z każdego jesiennego, długiego wieczoru. Zamiast tealightów wybieraj duże, proste świece, które pięknie prezentują się na lustrzanych podstawkach.

Półprzezroczyste rolety rzymskie

Jesienią cały świat przyozdabia się w wyjątkowe szaty. Zmieniając ciężkie zasłony lekkimi roletami rzymskimi nie tylko będziesz mógł podziwiać urokliwą scenerię w całej okazałości, ale również wpuścisz do wnętrza energetyczne promienie słoneczne, których jesienią tak bardzo brakuje.

Poduszki w żywym kolorze

Miękkie poduszki w intensywnej barwie butelkowej zieleni, amarantu albo granatu mogą skutecznie przełamać monochromatyczność stonowanej sypialni. Praktyczny i estetyczny detal umili wieczorny seans z ulubionym serialem albo lekturę.

 

Post Author: Zoja Kwiatkowska