Sypialnia w Twoim stylu

Sypialnia w Twoim stylu

Sypialnia to miejsce, w którym odpoczywamy i regenerujemy siły nie tylko podczas snu. Na wygodnym łóżku czy szezlongu czytamy książki, oglądamy filmy i relaksujemy w ulubiony sposób. Warto zadbać, aby w sypialni panowała kojąca atmosfera i klimat sprzyjający wyciszeniu. Jakie elementy pomogą zaaranżować miejsce z duszą? Sprawdź nasze rady!

Zamiast pasteli

Rozbielone, delikatne kolory są najbezpieczniejszym wyborem do sypialni. Takie rozwiązanie jest z pewnością uniwersalne i ponadczasowe, ale czy ciekawe? Przy kolejnym remoncie odważ się na radykalne kroki. Modnym kolorem, który podbił serca dekoratorów wnętrz jest butelkowa zieleń. Intensywna, głęboka barwa pięknie współgra ze złotem. Tak niebanalny duet może stać się bazą całej kompozycji. Nawet proste meble będą prezentować się niezwykle finezyjnie w tak stylowej oprawie.

Mocne akcenty

Charakter wnętrza w dużej mierze tworzą dodatki. Sypialnia jest Twoim miejscem, które przeważnie skryte jest przed wzrokiem gości. Możesz więc stworzyć tutaj własną oazę relaksu, w której poczujesz się naprawdę sobą. Sypialnia to doskonałe miejsce na wyeksponowanie kolekcji zdjęć z młodości. Ciekawą alternatywą dla standardowych ramek są specjalne sznurki, na których wiesza się na małych klamerkach kwadratowe zdjęcia przypominające kadry wywołane ze starego aparatu. Powstała w ten sposób siatka wspomnień w retro stylu będzie wehikułem do minionych lat, które miło powspominać leżąc wieczorem w łóżku. Ponadto, kojący i romantyczny nastrój stworzysz, jeśli umieścisz na toaletce i komodzie duże świece. Narzuta z futra i sterta miękkich poduszek na łóżku  to obowiązkowy zestaw dla każdego, kto uwielbia spędzać w łóżku wolny czas. W takim towarzystwie każdy seans przed telewizorem albo wieczorna lektura będą źródłem wielkiej przyjemności.

 

 

Post Author: Zoja Kwiatkowska